פנצ'ריה ניידת: תן לנו להגיע אל הפנצ'ר!

מהי פנצ'ריה ומדוע אתם תהיו זקוקים לה לא מעט כנהגים? למה תקר בגלגל אינו תמיד משהו שצריך להירשם באיזשהו מוסד ביטוחי, ולרוב מומלץ לטפל בזה ללא רישום? מה היתרונות שלכם כאשר אתם משתמשים בשירות כמו פנצ'ריה על פני שימוש בשירות רשמי של חברת הביטוח?


כנהגים – אתם כנראה תבקשו למנוע מעצמכם 2 סוגים של עניינים: האחד, רישומים כאלו ואחרים על ידי מוסדות כגון משטרה וחברות ביטוח, והשני – סחבת משום שרוב העניינים שקשורים לרכב שלכם מצריכים פתרון מידי. בשונה משירות של פנצ'ריה, חברת הביטוח גורמת לכם בדיוק לשני העניינים הלא סימפתיים הללו. רישום בחברת ביטוח זה לא דבר טוב, משום שעודף רשומות תחת השם שלכם עלול לסווג אתכם כנהגים בעייתיים, ואתם יודעים מה המשמעות של מבוטח בעייתי (תשלום יקר יותר על השירות בהמשך). 


גם חוויית השירות לרוב אינה סימפתית משום שכל מי שנוהג כחוק – מבוטח ואין הרבה חברות ביטוח בישראל, מה שתמיד יוצר עומס בקווים. הסחבת אינה מתבטאת רק בטלפון אלא גם במה שקורה כשהנציג עונה לכם. הוא כנראה ידרוש מכם להחליף גלגל עם הג'ק שסופק ברכב, ואם מדובר על יותר מגלגל אחד שהתקלקל הוא ישלח גרר שהגעתו אורכת שעות ארוכות. 

 

פנצ'ריה – שירות בו אנחנו מגיעים אליכם באופן מידי!

•    הגעה ליעד של הנהג בתוך זמן קצר ביותר!
•    מגיעים גם אם לא הצלחתם להחליף את הגלגל בעצמכם!
•    מגיעים ללא גרר: ניידת שירות תגיע ותתפעל את הנעשה ברכב!
•    הגעה למקום בו נתקע הנהג תוך 30 דקות!

 

ההתנהלות החכמה ביותר בפנצ'ר – מינימום רישומים ומקסימום תוצאות!

בשונה ממקרים כמו תאונה או בעיות פחחות והנעה, בפנצ'ר פשוט – הביטוח הוכח פעם אחר פעם כפתרון עם רמת יעילות נמוכה למדי. פנצ'ריה לעומתו, ובמיוחד אם היא ניידת, מספקת מקסימום תוצאות במינימום דיווחים ורישומים (למעט רישום החשבונית עבורכם, כמובן).

 

פנצ'ריה ניידת 24 שעות: פנו ל - "צמיג"!

אנו מספקים שירותי החלפת צמיג, מתן מענה עקב קלקול של מספר צמיגים, ועושים זאת ללא צורך שתגיעו אלינו! התקשרו ונגיע אליכם באופן מידי.
למידע נוסף על פנצ'ריה ניידת – עקבו אחרינו!