פנצ'ריה 24 שעות ביממה

מדוע עבור כל נהג פנצ'ריה מהווה שירות חשוב ביותר? מה היתרון שאתם מראש יודעים מי תהיה הפנצ'ריה שלכם? מה צריך לעשות ברגע האמת, כאשר הפנצ'ר תפס אתכם באמצע נסיעה או בחניון?

 

פנצ'ריה הוא אחד השירותים החשובים לנהגים, במיוחד אם מדובר בנהגים קבועים מכל סיבה שהיא: אדם שמקצועו הוא נהיגה או איש מקצוע אחר שמשתמש ברכב שלו כדי להגיע למכריו השונים על בסיס קבוע. מדוע זה חשוב? מכיוון שלעתים קרובות, ויש אומרים – קרובות מדי, פנצ'ר עלול לתפוס אתכם גם אם שמרתם באדיקות על הרכב בזמן הנהיגה. בישראל – ישנם כל מיני מקרים בהם פורעי חוק שונים לוקחים את היוזמה בידיים ומציבים מסמרים על הכבישים או אפילו מפנצ'רים עם כלי חד את הרכב כשאתם עומדים ברמזור אדום. טעויות נהיגה כמו התנגשות בשפת המדרכה גם כן קורות לא אחת, ויכולות לגרום לפנצ'ר. במקרים כאלו רצוי שיהיה מענה מידי ולא מענה-סחבת כפי שקורה בחברות הביטוח.

 

שירות ה - "חינם" של חברות הביטוח אינו באמת חינם

 

הציפייה לנציג שירות בעומסים בקווים גוזלת זמן יקר מזמנכם, הרבה למעלה משירות פנצ'ריה. גם אם מישהו יענה לכם ויטפל בפנייה שלכם, במסופי החברה יירשם שהשתמשתם בביטוח. משתמשים "כבדים" עלולים לספוג פרמיות יקרות, ובהמשך העברה ל - POOL (סוכנות ביטוח שמטפלת בנהגים בעייתיים במחיר מופקע). היות ובישראל – פנצ'ר זה משהו שקורה לא מעט, פתיחת קריאות מרובות בביטוח היא ממש מחייבת המציאות בהתנהלותכם מולה. הדבר עלול להוציא לכם שם פרובלמטי גם אם אתם נהגים זהירים ומתחשבים. לכן, מוטב שזה לא יירשם בשום מקום, וזה יקרה רק בפנייה אל פנצ'ריה.

 

כללי התנהגות כאשר גיליתם פנצ'ר


ראשית כל, צרו קשר עם פנצ'ריית "צמיג". פנצ'ריה זו מעסיקה עובדים מנוסים שכבר טיפלו בסוגים רבים של תקרים בגלגלים. שנית, המתינו לניידת השירות שתגיע תוך 30 דקות. להבא, מומלץ להצטייד מראש במגביה רכב (ג'ק) איכותי, ולא להסתמך על זה שמותקן ברכב על פי חוק. כשתנסו להחליף באמצעותו גלגל לבד – תראו שגודלו הקטן ושיטת ההעלאה שלו לא יעילות בעליל ועלולות לגרום לכם לעשות טעויות אם אינכם מיומנים.

 

"צמיג" פנצ'ריה זמינה בכל עת!

 

"צמיג" הנה פנצ'ריה ניידת אשר שמה אתכם כלקוחות במרכז! אתם תוכלו להזמין אותנו עד אליכם לתיקון פנצ'ר מהיר. תוך 30 דקות אנו אצלכם, והמחירים נוחים מאד עבור רבים מהתיקונים. 
למידע נוסף, מוזמנים להקליק כאן, או להשאיר קריאה בצמיג פנצ'ריה ניידת כאן!