פנצ'ר

 

במאמר זה נספק לכם מידע על פנצ'רייה: הלוא היא סדנא לתיקון פנצ'ר.

בפנצ'רייה מקבל עובד הסדנא החלטה מרכזית אחת: האם לתקן את הצמיג או להכריז עליו כלא בר תיקון, ועל כן להחליף אותו. לעתים, ההחלטה כבר נקבעת מראש: אם אתם רואים גלגל שחלק ניכר מן הצמיג שלו נאכל, לדוגמה, ברור מה תהיה תוצאת ההחלטה, אבל אם הגלגל מכיל חור קטן שאינו נראה כמעט, ורק בריחת האוויר מהווה אינדיקציה לכך שיש פנצ'ר, הרי שלא תמיד צריך להחליף לגלגל חדש ואפשר להשתמש בו בשימוש חוזר עוד עשרות אלפי קילומטרים.

 

לעתים נדרשת החלטה במצבי קצה

ישנם מצבי קצה בהם הגלגל אינו לגמרי הרוס, אך החור גדול מעט וניכר כי אולי צריך להחליף. בפנצ'רייה מקצועית, לדוגמא ב"צמיג", ידעו בדיוק איזו החלטה לקבל עבור הגלגל שלכם. למעשה, עם שירות כמו זה שתצרכו בפנצ'רייה של "צמיג" – הגלגל שלכם יקבל בדיוק את מה שהוא צריך: צמיג חדש או צמיג מתוקן. וזאת מתוך הבנה שכשאתם תהיו מרוצים, תחזרו אלינו שוב ושוב לקבל את אותו השירות המקצועי.

 

ניסיון רב שנים בתחום הרכב

בחברה מועסקים עובדים בעלי ניסיון רב בתחום תיקוני הרכב ובפרט בתחום הפנצ'רים. עם ניסיון רב שנים כל כך – תוכלו לממש את ייעדכם לגלגל מתוקן בקלות, ובעלות זולה בהרבה מזו שיגבו מוסכי חברות הביטוח. נכון, אתם לא משלמים על זה, אבל חברת הביטוח עלולה להגדיל את הפרמיה שלכם אם היא מגלה שהיא ממשיכה להוציא כספים על תיקון פנצ'ר. לכן, מוטב לגשת מראש לתומר נגררים ולשאת בעלות נמוכה ובשירות הכי בטוח שיש.

 

"צמיג" – לא רק תיקון פנצ'ר

בחברת "צמיג" תזכו לשירותי רכב נוספים כמו מכירת ווי גרירה לרכבים, התקנת נגררים על רכבים, השכרת נגררים ונהיגה עצמית בהם, ואפילו השכרת נהג נגררים שינהג ויוביל תכולות עבורכם. עובדתית, לא נדרש רשיון על נגרר, ורשיון ה B הסטנדרטי שלכם יספיק לנהיגה חוקית על נגרר. מהלך הנהיגה עצמו פחות מסוכן ממה שאתם חושבים. ב"צמיג" מספקים את כל שירותי הרכב, מתיקון פנצ'ר ועד נגררים – במחירים הנמוכים ביותר שתמצאו בשוק, ובאיכות חסרת תקדים שלא תוכלו למצוא כמוה באף מקום בארץ.