פנצ'רייה 24 שעות בגבעתיים 

יצאתם לבילוי בשבת והרכב נתקע בגלל פנצ'ר? השעה היא 1:00 בלילה? אין צורך לחכות ליום ראשון! ניתן להוביל את הרכב לפנצ'רייה הפעילה 24/7 ומוכנה לתת שירות לכל מי שנתקע בדרכים. פנצ'רייה 24 שעות בגבעתיים תספק עבורכם את השירות המבוקש ביעילות ובקלות, ללא ביורוקרטיה ואפילו ללא המתנה. הגלגל התקול יתוקן על המקום.

 

שירות נגיש ומהיר – מדוע זה חשוב?

לקוחות רבים אומרים לעצמם שבין כה וכה אין טעם להיות לחוצים. הגלגל הוחלף אז על מה המהומה? ובכן, כל עת שהרכב שלכם נושא עמו 4 גלגלים תקינים ולא 5 – כלומר גלגל הספייר שלכם בשימוש כרגע והגלגל המפונצ'ר בתא המטען – היא עת מסוכנת שעדיף לקצר אותה כמה שיותר. אתם לא יכולים לדעת מי מסתובב בחוץ, מי מחפש לפנצ'ר גלגלים, ואפילו כאשר תחנו את הרכב לקראת רצונכם ללכת לישון, ייתכן שתעלו על קצה המדרכה עם הגלגל והרי לכם עוד גלגל מפונצ'ר. ואז? לא יהיה לכם מנוס מלהזמין גרר בעלויות גבוהות יותר או לכל הפחות – תוך שעות המתנה רבות שעשויות לבוא על חשבון יום עבודה. עדיף להימנע מהסכנות הללו, ולגשת לפנצ'רייה בהקדם.

 

שירותי הפנצ'רייה

עם הגיעכם, תיערך בדיקת לחץ אוויר בכל גלגל ברכב, תיקון הפנצ'ר על ידי תיקון הצמיג או החלפתו במקרה של הרס טוטלי. בנוסף, יינתנו עצות לגבי הקלה על ההתנהלות שלכם בפנצ'ר הבא. יומלץ לכם על קניית ציוד החלפת פנצ'רים טוב בהרבה מהציוד הפשוט והקשה-תפעול שמספקות חברות הרכב. עם ציוד כזה גם מי שתחום הרכב רחוק ממנו מזרח ממערב מצליח להחליף גלגל בתוך דקות ספורות.

 

עוד על סדנת התיקונים

סדנת התיקונים שמספקת שירותי פנצ'רייה 24 שעות בגבעתיים מציעה שירותים נוספים בתחום הרכב: תוכלו להשכיר מטעמה רכב עם נגרר ולנהוג בו בעצמכם להובלת החפצים שלכם מדירה אחת לאחרת. תוכלו לעשות זאת על  ידי התקנת וו ברכב שלכם, או השכרת הרכב והנגרר מסדנת "צמיג". ניתן גם לשכור את שירותיו של הנהג שינהג ברכב עם הנגרר במחיר סמלי שאינו מתקרב למחירים היקרים של חברות ההובלה.

ב"צמיג" ידאגו לכל שירותי הרכב שלכם: תיקוני הפנצ'רים והובלות באמצעות נגררים במחירים חסרי תקדים שלא תוכלו למצוא אצל המתחרים, וברמת מקצועיות שלא תפגשו בשום מקום.