פנצ'רייה 24 שעות ברעננה

 

זקוקים לשירות תיקון גלגל המהיר ביותר בדרום השרון וגוש דן? פנצ'רייה 24 שעות ברעננה מציעה את שירותיה במחירים נגישים ובזמנים שלא תאמינו שקיימים בשוק הישראלי: שבת בצהריים, 3:00 בבוקר, ערב חג, מהלך החג – בקיצור – הפנצ'רייה לעולם אינה סגורה. כיצד ניתן להוביל רכב מפונצ'ר לפנצ'רייה?

 

שיטה א' - החלפת גלגל

 

החלפת גלגל היא האופציה בה בוחר רוב הציבור ברצותו להוביל רכב לפנצ'רייה. זה לא עולה כסף, אבל זה כרוך במאמץ רב וללא נסיון קודם – החלפת הגלגל עשויה להיות מסוכנת או אף בלתי אפשרית לחלוטין. אם הכנתם מגבה (ג'ק) רכב גדול שנרכש באופן פרטי, זה יכול להקל את ההחלפה. בכל אופן, יש לדאוג להרים את הגלגל המפונצ'ר לאוויר, ולהוציא אותו באמצעות הוצאת הברגים. לאחר מכן יש להרכיב גלגל חדש ולהשתמש בברגים המוצאים לחיזוק. כשיש שוב פעם 4 גלגלים תקינים יש לאחסן מהר את הגלגל המפונצ'ר בתא המטען, לסדר את הציוד שהוצאתם ולנסוע מיידית לפנצ'רייה לתיקון הגלגל המפונצ'ר.

שימו לב, אין להסתובב עם הגלגל הרזרבי מותקן אלא לנסוע ישירות לפנצ'רייה. אם תחוו פנצ'ר נוסף – לא תוכלו לפתור את המצב וההוצאה שלכם על תיקון המצב תגדל באופן משמעותי!

 

שיטה ב' - הזמנת גרר

 

שיטה זו נובעת מחוסר בציוד, חוסר יכולת (מצב בריאותי, אומים שלא ניתן לפרק) או חוסר רצון שלכם לטפל בהחלפת הגלגל, על ידי שימוש בקיצור דרך: גרר שיוביל את הרכב לפנצ'רייה בתשלום. וזכרו - לעתים, גם אם יש רצון טוב, יכולת ואת כל הציוד – עדיין אתם עשויים להיתקל במצב בו אין ברירה אלא להזמין גרר. למשל אם יש 2 גלגלים מפונצ'רים.

 

הרכב בפנצ'רייה

 

כאשר הרכב מגיע לפנצ'רייה, נבדקים כל ארבעת גלגליו: לחץ אוויר, ותקינות הצמיגים. במקביל לכך, הגלגל המפונצ'ר מוצא מהרכב, נבדק, והצמיג שלו מוחלף או מתוקן, תלוי בסוג הנזק. בסוף התהליך תקבלו רכב עם גלגל חמישי תקין, ומוכן שוב פעם להחלפה במקרה של פנצ'ר.

 

שירותי רכב נוספים

 

פנצ'רייה 24 שעות ברעננה – מציעה שירותים נוספים כמו השכרת נגררים או השכרת נהג שינהג בנגרר עבורכם כמו בחברת הובלות. בשונה מחברת ההובלות, כאן מדובר במחירים נגישים וזולים, אשר יקלו עליכם את הנטל הכלכלי שבצריכת השירות היקר. לידיעה, אין חובה להשכיר נהג שינהג בנגרר. ניתן לנהוג ברכב עם נגרר ללא צורך להוציא רשיון מיוחד, והנהיגה קלה משחשבתם. מומלץ, עבור מתחילים, להימנע ככל הניתן מרוורס, אך למעט זאת מדובר בהליך נהיגה פשוט שיחסוך לכם הון רב על חברת הובלות.