פנצ'ריה 24 שעות בתל אביב

 

נתקעתם עם הרכב בגלל פנצ'ר? אין צורך לחכות ליום המחר. פנצ'ריה 24 שעות בתל אביב תעניק לכם את כל שירותי התיקון באותו היום ובאותה השעה שהפנצ'ר התרחש. בניגוד לפנצ'ריות שיש להן גמר שירות שצמוד לשעות העבודה המקובלות בישראל – עד 17:00 או 18:00 ללא שבת וחג, בפנצ'ריית "צמיג" אין לילה, אין שבת ואין חג – רק פנצ'רייה מקצועית – עם שלל שירותים נלווים – שזמינה בעבורכם כל העת.

 

מחירים הוגנים בכל זמן

 

אנו יודעים שלהתקע עם הרכב זה לא נעים. במיוחד אם אתם צריכים להגיע למקום כל שהוא במהרה ובעיקר אם תלויים בכך דברים אחרים, ולכן עשינו כל מאמץ לדאוג שהתעריף יישאר הוגן: מחיר של עשרות בודדות של שקלים לתיקון צמיג, ומחיר הנושק למחירי העלות של הצמיגים כאשר תידרשו להחליף צמיג. אם נזקקתם לשירותי פנצ'ריה בתל אביב, אנו זמינים לשרותכם 24 שעות ביממר ונבצע עבורכם את כל סוגי הפרויקטים הקשורים לתיקון הגלגל שלכם ושליחת הרכב לדרכו כשהוא שוב בטוח לנסיעה.

 

שירותים נוספים המתבצעים בפנצ'רייה

 

אלו שירותים שנועדו לוודא שהרכב יכול להמשיך בנסיעתו: בדיקת כל גלגלי הרכב, ומילוי אוויר היכן שחסר. בדיקה שאין צמיג נוסף שמועד לפורענות, ואם הוא ישנו – הוא יתוקן או יוחלף – תלוי בגובה הנזק. שירותים אלו מסופקים על ידי פנצ'ריה 24 שעות בתל אביב כל עת, כל העת, כאמור, ומבלי לגבות מחירים לא הוגנים גם בחגים, שבתות ולילות.

 

שירות מהיר

 

יתרון נוסף של החברה מתבטא ביעילות השירות: גם אם יהיה עומס רב כאשר תגיעו – תמיד יהיה לפחות עובד אחד שיטפל בכם, ויעשה זאת ביעילות ובקלות תוך שימוש במיטב המכשור, ובכלים שלא קיימים באף בית עסק מתחרה. בתוך דקות הגלגל שלכם יחזור שוב לפעולה, ותוכלו להמשיך בנסיעה.

 

זמינות הפנצ'רייה

 

הפנצ'רייה זמינה לכל תושבי גוש דן, וקרובה מאד עבור כל מי שגר בגוש: בין אתם מרמת גן, ובין אם אתם מבת ים, הפנצ'רייה תהיה קרובה באותה מידה, וממוקמת בנקודה אסטרטגית מאד ביחס לכל עיר במרכז וכן תושבי תל אביב נהנים 24 שעות מפנצ'רייה המספקת שירות במקום בו הרכב עומד, במידה ותדרשו זאת.

 

שירותי רכב נוספים

 

פנצ'ריית "צמיג", המספקת שירותי פנצ'רייה 24 שעות בתל אביב, עוסקת גם בהשכרת נגררים, רכבים עם נגררים, השכרת רכבים עם וו גרירה, ואפילו בהתקנת וו נגרר ברכב הפרטי שלכם. ניתן להזמין נהג שינהג ברכב עם נגרר עבורכם במחיר משתלם הרבה יותר ממחיר חברת הובלות.