פנצ'רייה 24 שעות בבני ברק

 

פנצ'רייה 24 שעות בבני ברק

 

גרים בבני ברק? הרכב התפנצ'ר באמצע הלילה? יש לזה פתרון. שירותי פנצ'רייה 24 שעות בבני ברק זמינים עבורכם 24/7 ויהיו ערוכים לתקן כל תקלה בגלגל שלכם. כך תטפלו ברכב שלכם מיד עם היוודע הפנצ'ר: ראשית כל, עליכם לחשוב על דרך להוביל את הרכב לפנצ'רייה. לאחר מכן – יש להמתין בפנצ'רייה לתיקון הצמיג התקול – עניין של דקות בודדות עד להשלמת המהלך.

 

הובלת הרכב לסדנאת התיקונים

 

האפשרות הראשונה להובלת הרכב היא על ידי החלפת גלגל עצמאית. האפשרות השנייה היא להזמין גרר. החלפה עצמאית של הגלגל מתבצעת באמצעות מגבה הרכב, ומוט פתיחת הבוקסות שמסופקים בכל רכב, בכל תא מטען. אם אינכם בטוחים כיצד עושים זאת, או שזו הפעם הראשונה שזה קורה לכם כדאי להיעזר במישהו שמבין בכך. במידה והתקרית לא התרחשה באזור בו ניתן לקבל עזרה מאדם מוכר או אפילו זר, אפשר לבקש עזרה מקצועית במקום בו התרחש הפנצ'ר.

האפשרות השנייה להובלת הרכב היא להתעניין בגרר שפעיל בגוש דן: באיזור בני ברק, רמת גן, גבעתיים או מזרח תל אביב. מומלץ לפנות לחברת גרירה מקצועית או כזו המומלצת על ידי הפנצ'רייה. שירות הגרירה – בתשלום. ייתכנו תוספות תעריפים בלילה.

 

הטיפול ברכב בפנצ'רייה

 

ראשית כל, ייבדק לחץ אוויר תקין בכל גלגל וגלגל ברכב, ויזוהו מוקדים המועדים לפורענות שעשויה להוביל לפנצ'ר עתידי. במידה ונדרש - הם יתוקנו במהרה. לאחר מכן יבוצע תיקון של הגלגל המפונצ'ר על ידי עקירת הצמיג ממנו, זיהוי המפגע, תיקונו, והחזרת הצמיג לגלגל. משך התיקון 10-15 דקות לכל היותר.

 

יתרונות הפנצ'רייה על חברות הביטוח

 

בפנצ'רייה 24 שעות בבני ברק - השירות מהיר, יחס אדיב, וחוסר ביורוקרטיה שגורמת להשבתת הרכב שלא לצורך. יצוין שעל אף שזה "מהכיס שלכם" ולא מטעם חברת הביטוח מדובר בעלות נמוכה, ובמחירים שהם הרבה יותר מהוגנים ובוודאי שווים כדי להימנע מהמתנה ארוכה של ימים רבים עד שתקבלו את הרכב בחזרה.

 

עוד על שירותי הפנצ'רייה

 

חברת "צמיג" המספקת שירותי פנצ'רייה 24 שעות בבני ברק תספק עבורכם גם השכרת נגררים מכל הסוגים: רכב ונגרר, נגרר בלבד, רכב עם וו, או התקנת וו על הרכב שלכם. בנוסף, ניתן לשכור נהג שינהג ברכב עם נגרר במקומכם וגם טיפים, אם החלטתם לנהוג ברכב בעצמכם (אין צורך ברשיון מיוחד כדי לנהוג עם נגרר).