פנצ'רייה 24 שעות בבת ים 

 

גיליתם שיש לכם פנצ'ר בגלגל באמצע הלילה? ניתן לגשת מיידית לפנצ'רייה אשר תהיה זמינה עבורכם 24 שעות. אם המקרה אירע בבת ים, אין צורך להצפין למוסכים של דרום תל אביב. פנצ'רייה 24 שעות זמינה עבורכם בבת ים ותוכלו לקבל שירות ולתקן את הגלגל בכל עת. בנוסף להיותה זמינה 24 שעות, זוהי פנצ'רייה מהמשתלמות שתמצאו בארץ, ומהיעילות ביותר בביצוע התיקון הלכה למעשה.

 

תמחור זול הן לתיקון והן להחלפה

 

למי שאינו בקיא, עלות ממוצעת של תיקון צמיג בדרך כלל נושקת לאיזור של מאות בודדות של שקלים. כאן תקבלו את השירות בכמה עשרות בודדות. עם שירות אחד לא ניתן להגיע לרמת מחירים כזו – החלפת צמיג, בשל כך שעליכם להחליף לצמיג חדש. גם בנושא זה, ההיצע של פנצ'ריית "צמיג" המספקת שירותי פנצ'רייה 24 שעות בבת ים, תהיה הכי משתלמת, ומחיריה יאפשרו לכם לצאת מכל פנצ'ר אליו נקלעתם.

 

ביצוע העבודה בזמנים קצרים

 

ביצוע כל מלאכה של תיקון גלגל – מתיקון צמיג ועד להחלפתו תארוך זמן קצר, ואפילו יהיה מספיק זמן לבדוק את יתר הגלגלים במכונית: תקינות שאר הצמיגים ולחץ אוויר. אתם תשוחררו לדרך לאחר שצמיגי הרכב שלכם נמצאו בטוחים שלו במאת האחוזים.

 

עבודה עם מיטב חומרי הגלם

 

אנו עובדים רק עם צמיגים חדשים מקוריים, ולא כאלו המהווים חיקוי. חומרי סתימת פנצ'רים מהמתקדמים בעולם, ועוד שלל איכויות. ליתרונות אלו יזכה כחל לקוח ולקוח שזקוק לשירות פנצ'רייה בבת ים, המעניקה שירות 24/7 מסביב לשעון. כך, תוכלו להיות בטוחים שהחומרים שהורכבו לכם ברכב אינם ברמה נמוכה, ואכן לקוחות רבים מדווחים על הישרדות רכיביה הפנצ'רייה בגלגלים למשך שנים ארוכות.

 

שירותים נוספים לנוחותכם

 

בחברת "צמיג" ניתן להזמין גם השכרת נגררים, השכרת רכב עם וו שעליו ניתן להרכיב נגרר, ואפילו השכרת נהג שינהג בנגרר במקומכם. מעוניינים לנהוג בעצמכם ולחסוך את עלות הנהג? זה אפשרי ואפילו דיי קל. מבחינה חוקית לא נדרש רשיון נהיגה מיוחד או הכשרה זולת זו שיש לכם. הלכה למעשה – לקוחות עבר דיווחו על קשיים בנסיעה לאחור, קשיים שנפתרו תוך אימון קצר, בעוד שבנסיעה קדמית המשימה נחשבה קלה לדעת כל, כולל בסיבובים.