פנצ'רייה 24 שעות ברמת השרון

גרים ברמת השרון? חוששים לעבור את הרמזור הארוך של צומת ראשונים ולגלות שבגוש דן לא עובדים בשבת, חג ולילה-מאוחר, ואין מי שיתקן לכם את גלגל מפונצ'ר? ובכן, מאמר זה יוביל אתכם בדיוק לאן שאתם צריכים: פנצ'רייה 24 שעות ברמת השרון! פנצ'רייה איכותית שתספק את כל השירותים לגלגל הרכב שלכם: מבדיקת אוויר ועד החלפה ותיקון. פנצ'רייה 24 שעות ברמת השרון מציעה שירותי רכב נוספים שיחסכו לכם בעלויות של פעולות רבות שאתם עושים בשגרה, כפי שיפורט בסוף המאמר.

 

מה נדרש על מנת לקבל שירות מהפנצ'רייה?

 

מבחינת מסמכים – לא נדרש כלום, וגם לא נדרשת כל התערבות של חברת הביטוח. הדרישה היחידה היא לדאוג להבאת הרכב עם הגלגל המפונצ'ר לשטח הפנצ'רייה. הדבר הוא כמובן אינו מובן מאליו, שכן במצב של פנצ'ר הרכב נהפך לפסל אם אין אמצעי לפתרון זמני של בעיית הגלגל. פתרונות זמניים כאלו יסופקו כאן בקצרה.

 

פתרונות זמניים לייצוב הרכב לקראת הובלתו לפנצ'רייה

 

ישנם שני פתרונות אפשריים: החלפה עצמאית של הגלגל, או הזמנת גרר שיגרור את הרכב. בפתרון הראשון – אם אינכם מנוסים זו לא בושה לשאול עוברים ושבים כיצד מחליפים. הציבור הישראלי, על אף הביקורות שנמתחות עליו במגוון נושאים, יתגלה כאדיב מאד, וישמח, ברובו, להושיט לכם סיוע.

 

להבא, על מנת שבאמת לא תזדקקו לאיש, מומלץ להבין שפנצ'ר זה כמו שיורד גשם: לא אתם שולטים בזה. כפי שלקראת החורף מתחסנים נגד שפעת וקונים מטרייה, גם לקראת הפנצ'ר יש מהלך מונע: הגעה לחנות אביזרי רכב, והשקעה כספית קלה במגבה (ג'ק) להרמת הרכב. חשוב שהוא יהיה גדול וקל לשימוש. בתוך הרכב מסופק מגבה זול, קטן וקשה לתפעול עד מאד.  

 

הפתרון השני, כאמור, הוא פשוט להזמין גרר. אין בזה מאמץ, אין בזה סכנה עבורכם. החסרון היחיד מגולם במחיר הגבוה, באיתור גרר שעובד בשעות מאוחרות וכן בהמתנה שעשויה לארוך שעות עד הגעת הגרר למקום בו נתקעתם עם הרכב.

 

שירותים נוספים מבית "צמיג"

 

"צמיג" המספק שירותי פנצ'רייה 24 שעות ברמת השרון – הוא ספק של שירותי רכב רבים נוספים: השכרת נגררים לרכב שלכם, השכרת רכב אחר שניתן לגרור איתו נגרר, השכרת רכב ונגרר, והכנת הרכב שלכם לקראת גרירה על ידי התקנת וו ברזל. ניתן לשכור נהג מוביל של נגרר באופן עצמאי בעלות נמוכה פי 3 ויותר מעלות ממוצעת של חברת הובלות.