פנצ'ריה 24 שעות 

ברכב יש פנצ'ר? גיליתם זאת ב 1:00 אחר חצות? זה אף פעם לא מאוחר לתקן במידית. פנצ'ריה אשר אין בה יום ולילה, ומשרתת את לקוחות אזור גוש דן ושפלת החוף 24/7 זמינה גם עבורכם. מדוע כדאי תמיד לבחור לתקן את הרכב בפנצ'ריה גם אם זה לא מקרה חירום, ולמה חשוב שהפנצ'ריה תהיה זמינה ברמה של 24 שעות? במאמר שלפניכם נסביר ונדגים זאת באמצעות מקרי מבחן שונים.

 

מדוע עדיף לתקן גלגל בפנצ'ריה מאשר להמתין לחברת הביטוח?

על אף שבחברת הביטוח זה שירות שמגיע לכם ללא תשלום, הוא מאד ביורוקרטי:

 יש למלא מסמך התקשרות הכולל טופס תאונה, להמתין לתוצאות המחקר של החברה, והסחבת אורכת לעתים גם חודש ימים. לעומת זאת, ניתן לגשת לפנצ'רית ה"צמיג" באזור המרכז ולקבל גלגל מוכן לנסיעה בתוך דקות בעלות של עשרות בממוצע.

 

מדוע חשוב שהפנצ'ריה תהיה זמינה 24 שעות ביממה?

משום שפנצ'ר זה לא תכנית כבקשתכם. פנצ'ר נוצר ברבים מן המקרים דווקא בשעות בהן החנויות והעסקים סגרו כדי להתפנות ללילה, לשבת ולחג. במקרים מסוימים מפנצ'רי גלגלים בכוונת מכוון מחכים לכך כדי שלא יהיה לכם מוצא לתקן את הגלגל. לכן, בפנצ'רית "צמיג" אתם 100% בטוחים, וניתן להגיע גם ממש בחמש בבוקר או בשתיים בלילה ולתקן את הגלגל.

 

האם פנצ'ריה יכולה לתקן כל פנצ'ר?

כן, למעט מקרים מסוימים בהם גודל החור ממש בלתי ניתן לתיקון, עד כדי שחלק מן הצמיג נאכל או נשרט שריטה ארוכה שמחלישה את הצמיג. במקרים כאלו אין מנוס מלשלם על צמיג חדש, שעלותו גבוהה בכל בתי העסק, גם בפנצ'ריה 24 שעות, אך אנו מתחייבים לעשות את המרב כדי להציל את הצמיג שלכם. באופן כללי, מדובר במקרים מעטים, אשר רובם נעשו בכוונת מכוון במישור הפלילי. מבצעי העבירה ידעו שאלו יהיו התוצאות שלה.

 

אותי למדו שחברת הביטוח היא הגורם אליו פונים במקרה שהרכב נפגע. מדוע לפנות אליכם?

במידה והביטוח שלך מכסה נזק לצמיגים (מה שבד"כ לא נכון) אכן, זה מה שצריך לעשות על מנת להימנע מלשלם על הנזק בעצמך. לכן נולד מוסד ביטוח הרכב רוב נזקי הרכב אכן מצריכים עלויות גבוהות שיכולות להיות מכוסות רק על ידי הביטוח, אבל העלות של תיקון פנצ'ר היא עלות שכל אדם בישראל, כולל האדם הסביר, יכול להרשות לעצמו. מדובר בחומר זול באופן יחסי שמשמש למילוי החור. התוצאה של מהלך זה – גלגל מוכן לעבודה באופן מידי שווה סכום סמלי זה יותר מאשר הפטור שתקבלו מתשלום בביטוח אבל כנגד זמני המתנה ממושכים ללא רכב.