תיקון פנצ'ר

אם נתקעתם עם האוטו בגלל פנצ'ר, אין צורך לרכוש צמיג חדש. ניתן לטפל בזה באמצעות תיקון פנצ'ר בפנצ'רייה. כיצד זה מתבצע? בקלות רבה יותר משסברתם בתחילה. תיקון פנצ'ר בפנצ'ריית "צמיג" אורך כ 20 דקות בממוצע ובעלות סמלית ונוחה. כך תביאו את הרכב שלכם ל"צמיג" במידה וישנו פנצ'ר.

 

דאגו להחלפת גלגל או הזמנת גרר לכיוון "צמיג"

במידה ובחרתם להחליף גלגל, מוטב לעשות זאת עם מגבה אלקטרוני ולא להסתמך על מגבה הרכב המכני הקטן והפחות בטיחותי. במידה והזמנתם גרר, הרכב יגיע ל"צמיג" עם הגלגל המפונצ'ר כשהוא מורכב על הרכב. הרמת הרכב ופירוק הגלגל יתבצעו במקום על ידי "צמיג". משם יחל שירות תיקון פנצ'ר מקצועי.

 

איתור התקר בצמיג

הצמיג יוצא מן הגלגל וייטבל במים לשם זיהוי הפנצ'ר. הפנצ'ר יסומן ב X, על מנת שבהיסטוריה של הגלגל יהיה ברור שבעבר היה פנצ'ר בנקודה הזו. מאותו הרגע יחל שירות התיקון: יימרח החומר שסותם את הפנצ'ר עד לוידוא סתימת הגלגל באופן הרמטי. לאחר מכן הוא יורכב שוב על הצמיג. כמו כן איש מקצוע יבחן את שאר הצמיגים ויעביר לכם המלצות בנוגע להמשך נסיעה עם הרכב וכן יאתר פנצ'רים נוספים או צמיגים מסוכנים.

 

החזרת הגלגל לבית הגלגל ברכב

ההחזרה תתבצע באופן דומה להוצאה: על ידי שימוש במגבה האלקטרוני, הרכבת הגלגל, הורדת הרכב וחיזוק הברגים לשם נסיעה בטוחה. מאותו הרגע תוכלו לצאת לנהיגה עם אותו גלגל כשהוא שמיש ובמצב תקין לחלוטין.

 

יתרונותיו של שירות תיקון פנצ'ר בפנצ'רייה

כפי שהודגם, מדובר בשירות מהיר, ללא ביורוקרטיה כלל, ובתוך מספר דקות כבר יש לכם רכב מוכן לנסיעה. בנוסף, אין צורך לחשוש להגיע בשעות קטנות ובשבתות. הפנצ'רייה פתוחה 24 שעות ומאפשרת תיקון פנצ'ר בכל עת. יתרון נוסף הוא שכל פעולה שנעשית על הגלגל מסומנת, כך שגם אם כן תגיעו בסופו של דבר לכל איש מקצוע אחר, מכל סיבה שלא תהיה, נציגיה יבינו לבד שבעבר בוצע תיקון פנצ'ר בגלגל הזה.

 

תיקון פנצ'ר חייב להיעשות במיידי

הדבר נובע מכך שגם אם החלפתם גלגל, חל איסור לנסוע עם הרכב ללא גלגל ספייר, שכן במקרה של פנצ'ר נוסף לא יהיה לכם מענה. בנוסף, אי טיפול בזמן עלול ליצור חור גדול יוצר שיכול להביא להרס טוטלי של הצמיג וחוסר יכולת לתקן את הגלגל עקב כך, למעט קנייה יקרה של צמיג חדש.