פנצ'רייה בלילה 

 

יצאתם ממועדון בתל אביב וגיליתם שפינצ'רו לכם את הגלגל? חניתם בבית החבר או החברה וגיליתם שעל מקום החנייה היו מסמרים שניקבו לכם צמיג? יש לכך פתרון מיידי, שלא ידרוש מכם לישון על זה לילה: פנצ'רייה שפועלת 24 שעות, כולל באמצע הלילה. בסדנא של "צמיג" אנו מפעילים פנצ'רייה בלילה המספקת שירות גם בשעות מאוחרות במיוחד.

 

כמו כן קבלו טיפ חשוב: ב"צמיג" ממליצים לקחת בחשבון שדווקא בילויים ליליים רבים יכולים להותיר אתכם עם פנצ'ר ללא מענה קל ומהיר, ולכן בטרם יוצאים מומלץ להתמגן, ממש כשם שאם לא שותים לא נוהגים הכיצד?

אל תסמכו על הייבואן או על הליסינג. דאגו ליום סגריר מבעוד מועד

הרי שתי פעולות שיכולות להציל את המצב, ושעליכם לבצע מראש (אפילו ממש עכשיו):

 

  • כדי לא לסבך פנצ'ר פשוט עם מקרה בו צריך באמצע הלילה גם שירותי גרירה, יש לוודא שהצמיג הרזרבי הוא תקין, מנופח וזמין להתקנה/החלפה במקרה הצורך.

  • ג'ק הרמת הרכב הסטנדרטי שמותקן בד"כ ברכבים הוא קטן, לא מזמין, קשה לשימוש, ובהרבה מהמקרים גורם יותר נזק מתועלת. עדיף להצטייד מראש בג'ק גדול שיהיה בבגאז' דרך קבע. כדאי שתכירו כי ישנו ג'ק אלקטרוני שיכול להפעיל ממסר חשמלי שירים על הרכב עד לעצירתו על ידכם.

 

ואם נתקענו עם פנצ'ר וברשותנו מגבה הרכב הסטנדרטי בלבד. מה עושים?

 

מוציאים אותו, את מוט ההרמה שמתחבר לחישוק המתכת שלו, ואת מוט פירוק הבוקסות של הברגים. מזהים את החלק העליון של המגבה: שעון חול מעוגל, ומניחים אותו בצורה מאוזנת ולא מאונכת: אורך שעון החול מקביל לאורך הרכב, ונמצא מתחתיו. שעון החול צריך להיחצות בדיוק לשתיים כשבין שני החלקים מפריד אורך הרכב. מיקום הצבת המגבה בצד של הפנצ'ר, במרכז הרכב עם נטייה כלפי הגלגל בו נמצא הפנצ'ר. לאחר המיקום – יש להכניס את מוט ההרמה לחישוק ולהתחיל לסובב. כאשר הגלגל כולו באוויר יש לפרק את הברגים שלו עם מוט פירוק הבוקסות ולהוציא את הגלגל מהרכב. במקומו יש להכניס את הגלגל החלופי ולהבריגו חזק עם אותו מוט.

 

עצה נוספת – הזמינו גרר

 

אם אינכם מעוניינים להשתמש במגבה הרכב הקטן והסטנדרטי – ניתן להזמין גרר שיגרור לכם את הרכב אל פנצ'רייה בלילה, ביום או וגם בשבת ובחג. הפנצ'רייה של "צמיג" לשרותכים לאורך כל הדרך.

 

למידע נוסף על פנצ'רייה בלילה הקליקו כאן לכתובת והשאירו פרטים