תיקון פנצ'ר 

הידעתם כי פנצ'ר בגלגל, גם אם נראה חמור ביותר הוא מפגע הניתן לתיקון על ידי בעלי מקצוע שלא דרך חברת הביטוח? כל אחד יכול לפנות לפנצ'רייה ולבקש שירות תיקון פנצ'ר. והמחיר? זול ממה שחושבים. תיקון פנצ'ר עולה עשרות בודדות של שקלים בלבד, ובכל קנה מידה – משתלם לשלם זאת במקום להמתין לשירות החינמי של חברת הביטוח שיגרור עמו ביורוקרטיה סבוכה והמתנה ממושכת לרכב שיילקח מכם.

 

תיקון כל סוגי הפנצ'רים

הפנצ'רייה של "צמיג" תטפל עבורכם בכל סוגי הפנצ'רים ברכב למעט חריגים בהחלט שגרמו להרס הצמיג והיעלמות חלקים ממנו עקב עוצמת המכה. במקרה כזה אין מנוס לשלם על צמיג חדש. מקרים כאלו נגרמים בדרך כלל על ידי אנשים ההולכים בדרך של פנצ'ור הגלגל בזדון עקב הפעלת לחץ אזרחי או פוליטי כלשהו, או בשל כך שהפנצ'ר היה קטן עד כדי לא מורגש, הנהג המשיך לנהוג ברכב כרגיל ומכשולי הדרך השונים הרחיבו את החור עד כדי "אכילת" חלק מהגלגל והפיכת הפנצ'ר לבלתי ניתן לתיקון (וחבל להגיע למצב זה, המצריך לפעמים החלפה של הגלגל).

 

בתוך כמה זמן מבוצע התיקון?

באותו היום בו הגעתם עם הרכב, וללא המתנה של שעות. ניתן להישאר בפנצ'ריה ולחזות בתיקון המהיר. במסגרת התיקון מפורק הגלגל מן הרכב, הצמיג נעקר מן הגלגל ונבדק מקור החור באמצעות גיגית מים. החור מסומן, ומתחילה פרוצדורת העבודה על סתימתו.

 

סתימת החור של הפנצ'ר

חומרים מחוספסים חזקים ביותר האחראיים על אטימת הגלגל הם הבחירה המקצועית והנכונה לטיפול בפנצ'ר. לאחר איתור התקר, הם יימרחו על מקום החור בעזרת חומר ייעודי אשר נועד להפוך את חומר האיטום לחלק אינטגרלי מהצמיג, עד אשר ייסתם לחלוטין. אז, תימרח שכבה נוספת לוודא שהמקום חזק כמו יתר הגלגל, ועבה באותה המידה. לאחר מכן יורכב שוב פעם הצמיג על הגלגל, והוא ייבדק בטרם יורכב חזרה על הרכב. במידה ונמצא תקין ועמיד, הוא יורכב חזרה לרכב. משך ביצוע הפעולות – דקות בודדות.

 

מדוע לפנות לפנצ'ריית "צמיג"?

"צמיג" היא החברה המובילה בתחומה לתחום תחזוקת הרכב ומכירת ציוד נלווה. בחברה אנשי צוות מיומנים שכבר ראו את כל סוגי התקלות. גם המיקום, באיזור בני ברק, הוא מיקום נגיש ביותר לכל אזרח, פרטי או עסקי, ובנוסף ידוע כי תושבי רמת גן ובני ברק נאלצים לשתף פעולה עם שמירת השבת ולא להפעיל עסקים. אבל רכב מפונצ'ר הוא תמיד סיבה להרגיש שזה דחוף, ודווקא באיזור בו שמירת השבת היא ממש קונצנזוס – פנצ'ריית "צמיג" תהיה פתוחה ותציע שירות לכל דורש גם בשבת וגם בשעות הלילה.