תיקון פנצ'ר 24 שעות

לעתים, במצבים מסוימים שאנו נקלעים אליהם, נידרש לטפל ברכב שלנו בשעות מאוד מאוחרות, ולעיתים אף בימים לא שגרתיים כמו שבת, חג או אמצע הלילה. לא ניתן לדעת מתי הפנצ'ר יתרחש, על ידי מי ומתי. לכן, חשוב שהפנצ'רייה שאתם פונים אליה תהיה זמינה 24 שעות. בפנצ'ריית "צמיג" זה בדיוק המענה שתקבלו: תוכלו לגשת כל עת, כל העת ולזכות לשרות תיקון צמיג מטובי העובדים בתעשייה.

 

לפני ההגעה לפנצ'רייה

אל תחמירו את הנזק! ההגעה לפנצ'רייה אפשרית בשתי דרכים: החלפת הגלגל המפונצ'ר ונהיגה עצמאית לפנצ'רייה, או הזמנת גרר שיעמיס את הרכב וינהג לפנצ'רייה במקומכם. מומלץ לדגול באפשרות השנייה אם אין לכם ג'ק גדול להרמת הגלגל שקניתם באופן עצמאי. ג'ק חברות הרכב קטן, וקשה מאד להחליף איתו גלגל.

 

הטיפול ברכב שלכם בפנצ'רייה

בפנצ'רייה יבדקו האם אין עוד גלגל כזה, ויוודאו שכמות האוויר בכל גלגל תקינה. לאחר מכן יוצא הגלגל עליו דווח שיש פנצ'ר, הצמיג יעקר ממנו וייבדק לאיתור החור. לסיום, החור ייסתם על ידי חומר לאטימת פנצ'רים, ותיערך בדיקה נוספת לווידוא שאין עוד פנצ'ר. לאחר מכן יורכב הגלגל בחזרה על הרכב שלכם ותוכלו להמשיך לנהוג.

 

אם הצלחנו להחליף גלגל עצמאית מדוע צריך פנצ'רייה?

ראשית, משום שעל פי חוק אסור לנסוע בלי גלגל חמישי (ספיר) לא מנופח. שנית, על פי ההיגיון הפשוט, זה גם לא יעזור לכם בפנצ'ר הבא: אם תזדקקו לכך שוב, לא יהיה לכם גלגל להרכיב במקום זה המפונצ'ר. הרכב שלכם – במקטע הזמן שבין גמר החילוף להגעה לפנצ'רייה – חשוף הלכה למעשה להיפגע מבלי שיינתן מענה לכך, ולכן חשוב להגיע מיד עם גמר התיקון על מנת שתוכלו להמשיך בנסיעה בבטחה.

 

פנצ'רייה בשבתות וחגים

גם בשבתות ובחגים יהיה צוות הפנצ'רייה של "צמיג" זמין עבורכם, ודרוך לביצוע כל פעולה לתיקון הפנצ'רים שלכם. השירות מעולם לא היה זמין כל כך במדינתנו הקטנה. בחברת "צמיג" לא רק שלא תצטרכו לערב את הביטוח בתיקון, תוכלו לחזור לשימוש ברכב מיד עם סיום החלפת הגלגל מבלי לחכות לצאת השבת או החג.

 

מעט על "צמיג"

אנו חברה העוסקת בטיפול ומכירת ציוד לרכב מכל הסוגים. לרשות החברה גם פנצ'רייה לתיקון תקרים ופנצ'רים בגלגלי הרכב שלכם.