תיקון פנצ'ר 24 שעות

פנצ'ר? לא נורא! פנצ'ריית "צמיג" זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, כולל באמצע הלילה. אם חזרתם מבילוי והרכב נקלע לזירה בה הגלגל נוקב - אין צורך לחכות לשעות העבודה הסטנדרטיות.

 

(יחד עם זאת, אם מדובר ברכב שידוע לכם שאתם עתידים לנסוע בו הרבה, מומלץ להגן על עצמכם מפני ההתמודדות הקשה עם החלפת הגלגל. בראש ובראשונה – הקושי נובע מהרמת הרכב בשל מגבהים ברמה נמוכה שמספקות חברות הרכב מטעמי עלות. הגנו על עצמכם וקנו מגבה גדול שירים את הרכב למעלה בלי מאמץ פיזי קשה מצדכם – ובתוך זמן קצר!)

 

דרכים להובלת הרכב לפנצ'רייה

ב"צמיג" ממליצים או על החלפת גלגל עם מגבה גדול ויציב שרכשתם באופן פרטי, או על הזמנת הובלה של גרר בהיעדרו. הובלת הרכב לפנצ'רייה על ידכם ללא הגרר מחייבת, כמובן, גלגל רביעי מנופח, ובכל מקרה אין לדחות זאת ליום המחר, או לתקופה מאוחרת יותר משום שנסיעה ללא גלגל ספייר תקין היא בניגוד לחוק, ומעבר לכך – לא בטיחותית ולא תציל אתכם בפנצ'ר הבא.

 

סגירת החור ותיקון הפנצ'ר

סגירת התקר והתיקון יבוצעו במקום, ובמהירות רבה. הגלגל יופרד מן הרכב, והצמיג יוצא ממנו. הצמיג ייבדק והחור שלו יאותר באמצעות גיגית עם נוזלים. החור ייסתם על ידי חומר לסתימת פנצ'רים, ובגמר התיקון – מקום התיקון יסומן והצמיג יוחזר לגלגל. ברוב הרכבים הפרטיים, התיקון יהיה בעלות של עשרות בודדות של שקלים בלבד.

 

פנצ'רייה זמינה כל העת כולל בשבת וחג

בעייה נוספת לבעיית הצורך בתיקון בשעות לא שגרתיות היא כניסת השבת והחג. בתי עסק רבים, כולל מרפאות ושירותים דחופים – פשוט לא פועלים במועדים הללו. בפנצ'רייה של "צמיג" תמיד ישנו לפחות עובד אחד בכוננות כל העת, ולכן ניתן ליצור קשר ולהגיע גם בשבת ובחג.

 

פנצ'רים חריגים שלא ניתנים לתיקון

קיימים לעיתים גם פנצ'רים חריגים להם לא נמצא פתרון אחר מלבד קניית צמיג חדש. בדרך כלל – תקלה מסוג כזה הלקוח יכול לזהות בעצמו וללא בעלי מקצוע: כאשר חלק מהגלגל חסר, הגלגל נאכל, או על הגלגל יש שריטה עבה וארוכה נראית לעיני כל או אם בוחני הרישוי הורו על החלפת הגלגל במסגרת הטסט.

כיצד נימנע מהפנצ'רים הללו? כאשר חסר אוויר בגלגל כל פעם על אף שמילאתם – זה פנצ'ר עם חור קטן שככל הנראה נסתם על ידי המסמר שגרם לכך. גשו מיידית לפנצ'רייה לפני שהחור יורחב ולא ניתן יהיה לתקן.