שירות החלפת גלגל

 

כמה פעמים מצאתם את עצמכם ללא כלים בכדי להחליף את הגלגל שבמכוניתכם או פשוט נתקלתם בקושי רב להחליף גלגל או שניים? תמיד כשתופס אותנו פנצ'ר אף פעם זה לא זמן מתאים ואין יותר טוב משירות שמגיע עד אלינו במצבים כאלה - שירות החלפת גלגל על ידי אנשי מקצוע מיומנים. 

 

לא יודעים להחליף גלגל?

 

אם אתם לא יודעים להחליף גלגל מומלץ מאוד שלא תעשו זאת לבד בעצמכם, כאשר אין את הניסיון ואין את הידע הטכני, החלפת גלגל לרכב עלול להיות פעולה מסורבלת ואף מסוכנת במיוחד לחסרי הניסיון שביננו.

מה יש כל כך לדעת בלהחליף גלגל אתם שואלים את עצמכם? צריך לדאוג לפתיחה נכונה של הגלגל ומרכביו והכי חשוב לסגירה תקינה כאשר כל החלקים מורכבים בהתאם בצורה הנכונה ומחוזקים היטב. במידה ולא ביצענו את החלפת הגלגל כהלכה והגלגל אינו מחוזק היטב כפי שצריך - הסכנה הגדולה שעלולה להיגרם היא שהגלגל ישתחרר במהלך נסיעה ויגרום לאי שליטה על הרכב שיוביל להרס רב של הרכב ולתאונה ואף סכנת חיים.

אז מדוע לכם להסתכן אם אתם יכולים להקל ולשמור על עצמכם וביטחונכם ולהזמין שירות החלפת גלגל מהיר ומקצועי עד למקום בו נתקעתם.

 

"צמיג" - שירות החלפת גלגל.

 

"צמיג" מעניקה שירות החלפת גלגל. אנו מפעילים חברה מקצועית ומסורה אשר מעניקה לכל לקוח מענה מהיר ושירות מקצועי ונאמן.

השירות ניתן מסביב לשעון 24 שעות ביממה ואפילו בשבת ולכל אזור גוש דן. כמו כן, אנו מתחייבים כי השירות הוא בהתאם לצורך בהחלפת הגלגל ואם הגלגל הינו טוב והוא צריך תיקון. החברה מבצעת תיקון בכדי להביא את הגלגל למצב שהוא בדיוק כמו חדש וכמובן בטיחותי יותר בנסיעה על הכביש וללא כל חשש.